Skip to Content


همایش " آسیب های اجتماعی گروه های مخرب" در دانشگاه آیت الله حائری میبد برگزار شد+ تصاویر


نخستین همایش "آسیب های اجتماعی گروه های مخرب" صبح روز سه شنبه 95/9/23 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آیت الله حائری میبد برگزار شد

به گزارش میبد خبربه نقل از روابط عمومی دانشگاه، همایش " آسیب های اجتماعی گروه های مخرب" با محوریت بررسی شیوه های کنترل ذهن و مغز شویی در فرقه ها با ارائه مصادیقی از گروهک تروریستی منافقین، صبح روز سه شنبه 23 آذر با حضور مسئولین استانی ، شهرستان و جمع کثیری از اساتید ، دانشجویان و شهروندان میبدی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این همایش دکتر عباس کلانتری رئیس دانشگاه، ضمن خیر مقدم به مدعوین و میهمانان و تبریک هفته وحدت و هفته پژوهش و فناوری ، آفت دنیای امروز را بحران هویت، خشونت و افراطی گری و نیز فرقه گرایی دانست و راه برون رفت از این بحران را پژوهش و آموزش و بصیرت افراد بویژه دانشجویان بعنوان افسران جنگ نرم بیان کرد.

وی اظهار داشت : دانشگاه آیت الله حائری میبد با توجه به نیاز فکری موجود در سطح جامعه و با عنایت به رسالتی که بر دوش مراکز علمی و قشر فرهیخته جامعه وجود دارد آمادگی خود را جهت برگزاری و تداوم چنین همایش ها و سلسله کارگاه های روشنگرانه و بصیرت افزاعلام می کند.

سپس یغمایی مسئول انجمن نجات استان یزد به تشریح سابقه تشکیل انجمن ، برنامه ها و فعالیت های آن پرداخت.

در ادامه دکتر ابراهیم خدابنده، کارشناس مسائل فرقه شناسی و مدیر عامل انجمن نجات تهران که از سال 1359 جذب گروهک تروریستی منافقین شده و مدت 23 سال در این تشکیلات فعالیت داشت و به مقام کاردار سیاسی و معاونت امور بین الملل فرقه ضاله منافقین رسیده بود و نیز مهندس ایرج صالحی که از سال 1364 از کشور خارج و به گروهک تروریستی پیوسته و مدت 19 سال در این گروهک فعالیت داشته بعنوان سخنرانان این همایش ضمن معرفی و ارائه بیوگرافی خود و بیان خاطرات ،پیرامون چگونگی و شیوه جذب جوانان و افراد توسط گروهک تروریستی و تاکید آنها به جذب دو قشر نخبه علمی و ثروتمند، روش های شستشوی مغزی و همچنین اصول ،اعتقادات و برنامه های منافقین و نحوه توطئه اجانب علیه نظام جمهوری اسلامی، راهکارهای مقابله با مدیریت ذهن و جلوگیری از مغزشویی و... سخنان مبسوط و مشروحی بیان داشتند وبه سوالات حاضرین پاسخ دادند.

پایان بخش این همایش بازدید از نمایشگاه جذاب مجموعه تصاویر، گزارش ها و اقدامات گروهک های تروریستی و نیز امضا بیانیه انجمن نجات توسط حاضرین در محکومیت فرقه ها و گروهک های تروریستی بخصوص فرقه ضاله منافقین و آمادگی همه جانبه جهت مقابله با هرگونه تجاوزآنان و نیزلزوم قرار دادن نام  گروهک منافقین در لیست گروهک های تروریستی  توسط مجامع بین المللی بود.

شایان ذکر است انجمن نجات توسط جمعی از اعضای سابق مجاهدین با هدف  نجات افرادی که هنوز در اسارت ذهنی و حتی عینی این فرقه پلید در عراق هستند و کمک به خانواده های رنج کشیده آنان و برقراری پیوندهای عاطفی از دست رفته و رشته های گسسته آنان با خانواده و نیزافشاگری بر علیه فرقه تروریستی رجوی و آگاه نمودن جوانان پرشور و پاک طینت از واقعیات درون گروهک به منظورجلوگیری از به اسارت در آمدن آنان در چنگال اهریمنی فرقه تأسیس شده و این همایش باشکوه توسط دانشگاه آیت الله حائری میبد با همکاری انجمن نجات استان برگزار گردید که مورد استقبال بسیارخوب مسئولان، اساتید، دانشجویان و شهروندان قرار گرفت.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.