Skip to Content

به منظور قدردانی از دانشجویان بسیجی در اردوهای جهادی

همایش «شکوه هجرت» در میبد برگزار شد+ عکس


طی مراسمی با عنوان «شکوه هجرت» از دانشجویان بسیجی شرکت کننده در اردوهای جهادی تقدیر بعمل آمد.

به گزارش میبد خبر، همایش «شکوه هجرت» با حضور دانشجویان بسیجی شرکت کننده در اردوهای جهادی، مسئولین و روسای دانشگاههای میبد در سالن اجتماعات فرمانداری میبد برگزار شد.

گل محمدی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان میبد بیان داشت: اردوهای  جهادی دانشگاههای شهرستان با هدف کمک به محرومان و با مشارکت دانشجویان بسیجی در مناطق محروم برگزار می شود.

وی افزود: دانشجویان بسیجی شرکت کننده در اردوهای جهادی در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی، عمرانی، کشاورزی و خدماتی به مردم محروم و مناطق دور افتاده خدمات رسانی کردند.

گل محمدی به برخی از اقدامات انجام شده اشاره و بیان داشت: برگزاری کلاسهای هنری و آموزشی برای روستاهای ترکان، هرابرجان و رحمت آباد، اجرای طرح پایش سلامت 5 روستای ترکان، مبارکه، هرابرجان، رحمت آباد و توتک، ویزیت پزشک متخصص زنان و زایمان به همراه سونوگرافی، تراز بندی و بتن ریزی کف حسینیه شهدای هرابرجان، رنگ آمیزی مدرسه مبارکه، برگزاری یادواره شهدای محل، توزیع سبد کالا بین خانواده های نیازمند، توزیع لوازم التحریر رایگان در بین دانش آموزان نیازمند روستاها، فنداسیون و شناژبندی و لوله کشی سرویس بهداشتی مجموعه 14معصوم ترکان را از جمله اقدامات صورت گرفته توسط قرارگاه جهادی شهید علم الهدی برشمرد.

در پایان این مراسم از برترین های اردوهای جهادی با اهدا لوح تقدیر و هدیه تقدیر شد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.