Skip to Contentهفدمین اهدای عضو امسال استان یزد با ایثارماندگار مرحوم خورسندی ثبت شد.

به گزارش میبد خبر، «عباسعلی خورسندی» که چندی پیش به دلیل بیماری در بیمارستان شهید صدوقی یزد بستری شده بود علی رغم تلاش مستمر کادر درمانی این بیمارستان به دلیل عارضه مغزی فوت کرد.

بعد از تأیید مرگ مغزی این بیمار 66 ساله اهل و ساکن شهرستان میبد و بعد از کسب رضایت کتبی از خانواده این مرحوم اعضای بدنش در بیمارستان شهید دکتر رهنمون برای پیوند به بیماران نیازمند اهدا شد.

با این عمل اهدا عضو هفدهمین ایثارماندگار استان یزد در سال جاری به نام مرحوم خورسندی ثبت شد.

گفتنی است؛ داوطلبان می توانند از طریق ثبت نام در سایت ehda.ir و پر کردن فرم مربوط، ارسال کد ملی به سامانه پیامکی 3432 و یا مراجعه به بیمارستان شهید دکتر رهنمون به صورت حضوری نسبت به دریافت کارت اهدای عضو اقدام کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.