Skip to Content


هفته پایانی طرح نسیم معرفت (ویژه برنامه هفته دفاع مقدس )


هفته پایانی برنامه های تابستانی نسیم معرفت 3 ویژه هفته دفاع مقدس با اجرای برنامه های متنوع ویژه تمامی اقشار خانواده ها در پنجشنبه شب اول مهر ماه همراه با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار گردید.

به گزارش "میبدخبر"،این برنامه ها 8 هفته  متوالی بعد از ماه مبارک رمضان ،  پنجشنبه شب ها  با اجرای برنامه های جشن و مراسمات ویژه ایام الله در کنار زیارتگاه شهدای گمنام پارک بهاران برگزار می شد و این برنامه ها با گرامیداشت هفته دفاع مقدس دیشب به پایان رسید .

طرح نسیم معرفت 3 با همت فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج میبد و گروه فرهنگی سربازان صاحب(عج)  و موسسه اموزش عالی حوزوی خواهران میبد  و با همکاری دفتر امام جمعه ، فرمانداری و شهرداری و شورای شهر میبد در ایام تابستان برگزار گردید. 
قابل ذکر است این برنامه ها 5 سال است بصورت مستمر در ایام تابستان و نوروز  در پارک های شهرستان اجرا می گردد.رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.