هشتمين دوره مسابقات فوتسال كارگران ميبد با قهرمانی تیم «کاشی ارچین» به پایان رسید+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

همزمان با روز جهانی کار و کارگر؛


هشتمين دوره مسابقات فوتسال كارگران ميبد همزمان با روز جهانی کار و کارگر با قهرمانی تیم «کاشی ارچین» به کار خود پایان داد.

به گزارش میبد خبر، هشتمين دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد با حضور 12 تیم از واحدهای تولیدی کاشی و سرامی پنجم مورخ 26 فروردین ماه 97 در سالن مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران میبد آغاز و همزمان با روز جهانی کار و کارگر با قهرمانی تیم «کاشی ارچین» به پایان رسید.

در فینال این رقابت‌ها، تیم کاشی ارچین و کاشی باستان میبد به مصاف هم رفتند که در پایان تیم کاشی ارچین در یک بازی نفس‌گیر با نتیجه 4 بر 2 تیم کاشی باستان را از پیش رو برداشت و قهرمان این دوره از مسابقات شد و تیم کاشی باستان نیز به مقام نائب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

در دیدار رده‌بندی نیز تیم کاشی گلچین و کاشی صدرا سرام به مصاف هم رفتند که تیم گلچین با نتیجه 2 بر صفر از سد تیم صدرا سرام گذشت و مقام سوم این مسابقات را به خود اختصاص داد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور حراست فرمانداری میبد، رئيس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي، رئیس اداره ورزش و جوانان و مدیریت شهرک صنعتی جهان آباد در مجموعه فرهنگي، ورزشی و رفاهی کارگران این شهرستان برگزار شد با اهداء جام، مدال و هدایای نفیس از تیم‌های اول تا سوم تجلیل شد.

گفتنی است: در این مراسم تیم کاشی ماهان سرام میبد نیز به عنوان تیم برگزیده اخلاق معرفی و با اهداء جام اخلاق از این تیم تقدیر شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.