Skip to Content

جانشین فرمانده سپاه میبد:


هادی برزگر گفت: برای ساماندهی کمک‌های مردمی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های خیری در شهرستان میبد قرارگاه خدمت رسانی شهید قاسم سلیمانی در شهرستان تشکیل شده است.

به گزارش میبدخبر، هادی برزگر گفت: برای ساماندهی کمک‌های مردمی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های خیری در شهرستان میبد قرارگاه خدمت رسانی شهید قاسم سلیمانی در شهرستان تشکیل شده است.

وی ادامه داد: بر اساس تصمیم این قرارگاه در هر محله کمیته ای تشکیل شد. این کمیته  یکی از مساجد محله را به عنوان پایگاه توزیع کمک های مردمی انتخاب کرده و برای انسجام بیشتر از روحانی معتمد محل، فرمانده پایگاه، نماینده اصناف و همچنین اعضای موسسات خیریه در این کمیته شرکت دارند.

برزگر افزود: با این ساز وکار کل ظرفیت خیری محله به صورت منسجم و متمرکز صرف مقابله موثر با کرونا خواهد شد.

وی اعلام کرد: با توجه به در پیش بودن جشن نیمه شعبان و از آنجا که سالیانه هیئات مذهبی مبالغی را برای برگزاری این جشن هزینه می کنند و امسال این امکان وجود ندارد، این مبالغ برای مقابله با کرونا و کمک به مردم استفاده خواهد شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.