Skip to Content

معاون توسعه بازرگانی اداره صمت یزد:


معاون توسعه بازرگانی اداره صنعت و معدن و تجارت استان یزد گفت: هرگونه افزایش قیمت خارج از نرخ اعلام‌شده تخلف بوده و با متخلفان برخورد می‌شود.

به گزارش میبد خبر، افشارپور در این خصوص گفت: نانوایان باید بر اساس نرخی که اداره صنعت معدن و تجارت استان یزد اعلام کرده است نان بفروشند.

معاون توسعه بازرگانی اداره صنعت و معدن و تجارت استان یزد، افزود: هرگونه افزایش قیمت خارج از نرخ اعلام‌شده تخلف بوده و با متخلفان برخورد می‌شود.

وی بابیان اینکه بازرسان اداره صنعت معدن، معدن و تجارت فعال هستند و در صورت مشاهده عدم رعایت واحدهای صنفی نانوایی با آن‌ها برخورد می‌کند، گفت: شهروندان یزدی می‌توانند تخلفات را به فرمانداری یا اداره صنعت و معدن و تجارت استان یزد جهت پیگیری اطلاع دهند.

انتهای پیام/

یزدرسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.