Skip to Content

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد:


سیدبهروز موسوی گفت: در راستای پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا، هر برنامه تجمعی تا اطلاع ثانوی لغو می باشد.

به گزارش میبد خبر، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد گفت: با مصوبه شورای سلامت شهرستان کلیه آرایشگاه ها، گیم‌نت ها، سالن های ورزشی، استخرها، تالارها تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.

وی افزود: در راستای پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا، هر برنامه تجمعی تا اطلاع ثانوی لغو می باشد.

موسوی با قدردانی از همراهی و همکاری روحانیون شهرستان افزود: برگزاری نماز جماعت تا اطلاع ثانوی در سطح مساجد شهرستان لغو می باشد.
 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد تاکید کرد: هرگونه مراسم ختم و ارتحال تا اطلاع ثانوی در سطح شهرستان لغو می باشد.
 
وی با قدردانی از پرسنل خدوم و زحمتکش، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان امام جعفرصادق(ع) میبد اظهار امیدواری کرد با همکاری مردم و توجه به دستورالعمل های وزارت بهداشت و رعایت بهداشت فردی، شاهد کاهش سرعت انتقال این ویروس و بیماری باشیم.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.