Skip to Content

در مسابقات زیبایی اسب میبد:

هر اسب یک تبریک به هاشمی رفسنجانی!


وقتی که سوارکار اهل رفسنجان در وسط میدان جولان میداد در پایان اجرای این سوارکار مجری برای چندبار پیاپی به هاشمی رفسنجانی تبریک گفت: (تبریک به مقام عظمای ایت الله هاشمی رفسنجانی)!

دقایقی پیش مسابقات زیبایی اسب در رکن اباد شهرستان میبد و با حضور چشمگیر میبدی ها و مسئولین شهرستان میبد از جمله فلاح فرماندار و محمدرضا دهقانی رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار گردید.

به گزارش "میبدخبر" به نقل از برج نیوز، مجری این مراسم با معرفی سوارکاران و بعد از آن خواندن شجره نامه هر اسب و نام استان و شهرستان سوارکاران، سعی داشت تبحر مجریگری خود را بیش از هر چیز نمایان کند.

12

وقتی که سوارکار اهل رفسنجان در وسط میدان جولان میداد در پایان اجرای این سوارکار مجری برای چندبار پیاپی به هاشمی رفسنجانی تبریک گفت: (تبریک به مقام عظمای ایت الله هاشمی رفسنجانی) این کار وی باعث تعجب همگان شده بود به طوری که مردم از هم سوال میکردند هاشمی چه ربطی به مراسم زیبایی اسب دارد؟

همین مجری همچنین برای بسیاری از اسب های دیگر هم همین تبریک تکراری را استفاده می کرد.

تبریک گفتن اجرای زیبای اسب سوار اهل رفسنجان توسط مجری این برنامه  در بین ازدحام مردم، بی ربط هم به هاشمی رفسنجانی برهمانی نمیباشد. طرفداران وی که با مواضع مشخص هاشمی در سالهای اخیر، دیگر محبوبیت گذشته ایشان را در بین مردم از دست داده می بینند سعی دارند از کوچکترین ابزارهای تبلیغاتی برای جبران این کاستی استفاده کنند حتی اگر این فضا یک مسابقه اینچنینی باشد.

هاشمی رفسنجانی که روزی از استوانه های انقلاب به شمار می رفت با مواضع یکسویه، خط خود را از بطن جامعه و تفکرانقلابی مردم جدا کرده است.

حواشی ایجاد شده توسط وی و خانواده اش در فتنه ۸۸، خاطره گوییهای غیر مستند اخیر ایشان و اظهارات عجیبش علیه دولت سوریه نمونه ای از مواضع ضد و نقیص هاشمی رفسنجانی در قبال مردم، نظام و رهبریست.

 DSCF7579 DSCF7581
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.