Skip to Contentرای گیری برای انتخاب بهترین مهاجم تاریخ فوتبال آسیا ادامه دارد.

به گزارش میبد خبر، کنفدراسیون فوتبال آسیا از سه روز پیش اقدام به نظرسنجی برای انتخاب برترین مهاجم تاریخ فوتبال آسیا کرد.

در این نظر سنجی نام علی دایی در کنار هشت مهاجم مشهور دیگر قاره آسیا ادامه داشت. پس از شروع این نظرسنجی علی دایی با فاصله قابل توجهی از رقبای خود پیش افتاد و در آستانه کسب عنوان برترین مهاجم تاریخ فوتبال آسیا قرار گرفت اما از روز گذشته یاسر القحطانی که هرگز افتخارات و موفقیت های علی دایی را ندارد و نخواهد داشت از آقای گل جهان سبقت گرفت.

اطلاع رسانی گسترده در عربستان سعودی و هجوم کاربران این کشور به سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا و رای به القحطانی باعث شده تا این مهاجم اسبق تیم ملی عربستان هم 48 درصد کل آرا را به خود اختصاص داده باشد این در حالی است که علی دایی 44 درصد کل آرا را دارد.

رقابت اصلی بین علی دایی و یاسر القحطانی است و بقیه مهاجمان حاضر در این فهرست هیچ شانسی ندارند.

جام جم

برای رای دادن به علی دایی می توانید وارد این لینک شوید.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.