Skip to Content


هجمه ناموفق عناصر پژاک به یک کارگاه سدسازی در کردستان/ 5 نفر زخمی شدند


در ساعات اولیه روز گذشته از ساعت ۵ تا حدود ۷ صبح تعدادی از عناصر وابسته به گروهک تروریستی پژاک به نگهبانان کارخانه سدسازی داریان در روستای رودبار شهرستان سروآباد حمله کردند.

به گزارش "میبدخبر"،در ساعات اولیه روز گذشته از ساعت ۵ تا حدود ۷ صبح تعدادی از عناصر وابسته به گروهک تروریستی پژاک به نگهبانان کارخانه سدسازی داریان در روستای رودبار شهرستان سروآباد حمله کردند.

در این حمله کور که بیشتر به قصد سرقت از اموال شرکت انجام شد، نگهبانان کارخانه با مقاومت اولیه این اشرار مسلح را فراری دادند که شواهد حاکی از کشته و زخمی شدن تعدادی از تروریست ها است.
در این درگیری ۵ نفر از نگهبانان کارخانه نیز زخمی شده اند که تحت مداوا هستند.

گروهک نیمه مضمحل پژاک که در روزهای اخیر لطمات سنگینی را پس از ورود به مرزهای ایران متحمل شده اند در اقدامی ناشیانه در وب نوشت های خود تلاش کردند تا این اقدام را حمله به یکی از پایگاه های سپاه پاسداران وانمود کنند.

یزدرسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.