Skip to Content

رئیس قرارگاه راهبردی عمار:

هاشمی با نامه «بدون سلام آتش فتنه» را شعله ور تر کرد/«مخالفین تدفین شهدا» فریب جوسازی را می‌خورند


رئیس قرارگاه عمار نقش فرزندان هاشمی در فتنه را نقشی محوری توصیف و تصریح کرد: ممکن است پای خود آقای هاشمی هم به واسطه فرزندانش به قضایای سال 88 باز شده باشد ولی به هر حال وی با آن نامه بدون سلام برای حضرت آقا باعث شعله ور شدن آتش فتنه شد.

 به گزارش میبدخبر، حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب در گفت و گو با خبرنگار یزد رسا، با اشاره به فتنه عظیم 88، گفت: دشمن از همان ابتدا برای نابودی انقلاب سه دسته برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشت، که برای مورد اخیر ضربه از درون با پشتیبانی بیرونی را برنامه ریزی کرده بود.

 

این روحانی برجسته، تاکید کرد: دشمن برای ضربه بلند مدت به عناصر، ابزار و شرایط خاص خود نیاز داشت، بنابراین سال ها به تربیت عناصر و فراهم کردن ابزار مورد نیاز پرداخت، تا در موقعیت مناسب یعنی سال 88 علیه انقلاب استفاده کند.

 

رئیس قرارگاه عمار فتنه گران را باغی دانست و عنوان کرد: بحث بغی فتنه گران یک بحث فقهی است. باغی یعنی کسی که علیه نظام حق قیام بکند. اگر کسی علیه ولایت فقیه و حکومت او خروج کند  و به دنبال سرنگونی حکومت باشد باغی محسوب می شود. دراسلام حکم چنین شخصی اعدام است.

 

وی احتمال دید جناحی در شورای عالی امنیت را رد کرد و خاطر نشان ساخت: شورای عالی امنیت مکان کار جناحی نیست، چون بحث امنیت نظام مطرح است. براین اساس ممکن است عده ای بخواهند رفع حصر صورت بگیرد ولی چون نگاهشان فراجناحی است و اکثر آقایانی که آنجا مسئولند قبول دارند که این سران فتنه نظام را مورد تهدید جدی قرار داده اند لذا احتمال اصرار بی جا برای رفع حصر دور از ذهن است.

 

طائب با اشاره به شیوه بنی عباس برای فریب مردم با مقدسات و غصب خلافت، گفت: فتنه گران هم اول با نام مقدسات و با شعار «یا حسین، میر حسین » آمدند. فتنه گران هم مانند بنی عباس رنگ سبز علوی  را انتخاب کردند و زیر سوال بردن رنگ متعلق به سادات یکی از خیانت های بزرگ آنها بود. 

 

این خطیب توانا تصریح کرد: البته در تاریخ زیاد از این نمونه ها داشتیم مثل مسعود رجوی و باندش که نام مجاهد و مجاهدین را لکه دار کردند. اصلا در فتنه باطل با لباس حق برای از بین بردن حق تلاش می کند.

 

حجت الاسلام و المسلمین طائب از ادعای تقلب به عنوان بزرگترین ضربه به انقلاب یاد کرد و افزود: دشمن برای اینکه صدور انقلاب را متوقف کند و مانع بیداری اسلامی شود می بایست مرکزیت و الگوی مسلمانان را از آبرو می انداخت. بنابراین تلاش کردند نظام ما را یک نظام مبتنی بر دروغ و تقلب جلوه بدهند. این ادعای تقلب بزرگترین ضربه فتنه گران بر پیکره ایران اسلامی بود.

 

طائب نقش فرزندان هاشمی در فتنه را نقشی محوری توصیف و تصریح کرد: ممکن است پای خود آقای هاشمی هم به واسطه فرزندانش به قضایای سال 88 باز شده باشد ولی به هر حال وی با آن نامه بدون سلام برای حضرت آقا باعث شعله ور شدن آتش فتنه شد.

 

سفر سراسر خیر و برکت رهبر انقلاب

این یادگار جنگ در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به سالروز سفر مقام معظم رهبری به دارالعباده، تاکید کرد: رهبر انقلاب به دلیل دید حکیمانه ای که دارند، سفرشان بدون هدف انجام نمی شود.

 

وی گفت: اولین اثر این سفر با برکت انسجام بیش از پیش مردم حول محور ولایت بود. ایشان گوهری است که هر چقدر مردم بیشتر به ایشان نزدیک شوند معرفت و حب به ایشان بیشتر می شود. نتیجه مستقیم این حب وحدت است. فلذا زمانی که وحدت افزایش یافت برکاتش نصیب مردم می شود.

 

رئیس قرارگاه راهبردی عمار، عنوان کرد: رهبر فرزانه انقلاب با دید عمیقی که دارند، نقاط ضعف و کمبود را خوب تشخیص می دهند. تبیین مسئولین استان یزد روشن کننده برکات و آثار این سفر خواهد بود.

 

جریان مدعی اصلاحات قصد براندازی راه شهدا را داشت
این خطیب توانا در ادامه و با اشاره به ماجرای تدفین شهدای گمنام در میدان شهدا و حواشی پیش آمده در این رابطه اظهار داشت: جریان اصلاحات نمی تواند با شهید و شهادت مخالف باشد چون به دنبال اصلاح جامعه است. در واقع جریانی که با این امر مخالفت کرد، جریان مدعی اصلاحات بود. چون تا کنون از شهید و شهادت ضربه های بسیاری خورده بودند و اصلاً در فتنه 88 آمده بودند که این ارزش ها را براندازی کنند.

 

حجت الاسلام طائب تاکید کرد: طبیعتا این جریان از دفن شهید در اصلی ترین میدان شهر احساس ضرر می کند.این جانباز جبهه های نبرد حق علیه باطل، خاطر نشان ساخت: تلاش این جریان نشان دهنده این است که واقعا نظام و مردم ما را نشناخته اند. این ها گاهی گول حرف های دروغین  خود را می خورند. گاهی آنقدر جوسازی در روزنامه های زنجیره ای خود انجام می دهند که خودشان هم اسیر توهمات خود می شوند.

 

طائب اعلام کرد: این ملت شهید دادند و شهدا از جنس همین مردمند. و پر واضح است که هیچ کسی از خودش رویگردان نمی شود. شهید نقطه وحدت جامعه ماست و فقط کسی که شعار نه غزه نه لبنان سر می دهد می تواند با شهید مخالف باشد.

 

این روحانی برجسته در پایان خاطر نشان کرد: حضور مردم یزد پیام واضحی برای این افراد غافل داشت هر چند به گفته قرآن «لایشعرون»

انتهای پیام/ ع ب
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.