Skip to Contentنویسنده مطرح میبدی در جریان دیدار با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد، 200 جلد از کتاب‌های خود را به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا کرد.

به گزارش میبد خبر به نقل از ایسنا، «غلامرضا کارگرشورکی» نویسنده مطرح استان در دیدار با «رقیه دوست‌فاطمی‌ها» مدیرکل کتابخانه‌های عمومی یزد از تلاش‌های کتابداران تلاش‌گر استان قدردانی و حرفه کتابداری را شغلی فرهنگ‌ساز و تأثیرگذار ارزیابی کرد .

وی در این دیدار در مجموع 200 جلد از دو عنوان کتاب‌های خود با عنوان «شبیه‌های شاد» و «مدیریت علم و هنر» را به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا کرد .

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد نیز با تشکر از حضور کارگر شورکی در اداره کل کتابخانه‌های استان، اقدام وی در اهدای کتاب‌هایش را ستود .

غلامرضا کارگر شورکی، استاد دانشگاه و از نویسندگان مطرح میبد است که سابقه کتابداری در چند باب از کتابخانه‌های شهرستان میبد را نیز در کارنامه شغلی خود دارد.

گفتنی است؛ تاکنون چهار عنوان کتاب به نام‌های چشمه‌های اشک، شبیه‌های شاد، پرواز سه کبوتر و مدیریت علم و هنر را تألیف کرده و کتاب پنجم وی با عنوان «قایق و مین» در دست چاپ است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.