نویسنده میبدی 200 جلد از کتاب‌‌هایش را به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا کرد - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentنویسنده مطرح میبدی در جریان دیدار با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد، 200 جلد از کتاب‌های خود را به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا کرد.

به گزارش میبد خبر به نقل از ایسنا، «غلامرضا کارگرشورکی» نویسنده مطرح استان در دیدار با «رقیه دوست‌فاطمی‌ها» مدیرکل کتابخانه‌های عمومی یزد از تلاش‌های کتابداران تلاش‌گر استان قدردانی و حرفه کتابداری را شغلی فرهنگ‌ساز و تأثیرگذار ارزیابی کرد .

وی در این دیدار در مجموع 200 جلد از دو عنوان کتاب‌های خود با عنوان «شبیه‌های شاد» و «مدیریت علم و هنر» را به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا کرد .

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد نیز با تشکر از حضور کارگر شورکی در اداره کل کتابخانه‌های استان، اقدام وی در اهدای کتاب‌هایش را ستود .

غلامرضا کارگر شورکی، استاد دانشگاه و از نویسندگان مطرح میبد است که سابقه کتابداری در چند باب از کتابخانه‌های شهرستان میبد را نیز در کارنامه شغلی خود دارد.

گفتنی است؛ تاکنون چهار عنوان کتاب به نام‌های چشمه‌های اشک، شبیه‌های شاد، پرواز سه کبوتر و مدیریت علم و هنر را تألیف کرده و کتاب پنجم وی با عنوان «قایق و مین» در دست چاپ است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.