Skip to Content

سرپرست معاونت فرمانداری میبد:


جلسه هماهنگی برگزاری مراسم نهم دی با حضور سرپرست معاونت فرمانداری میبد، رئیس اداره تبلیغات و اعضای ستاد برگزاری مراسم نهم دی برگزار شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، سرپرست معاونت فرمانداری میبد در این جلسه با تأکید بر شرکت همه اقشار جامعه در مراسم حماسه نهم دی گفت: نهم دی حماسه بصیرت و میثاق مردم با ولایت که اتحاد و همبستگی ملت ایران را به رخ دشمنان کشید.

محمدجواد احمدی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی در 8 سال دفاع مقدس در مقابل ملت ایران شکست را تجربه کرده بودند بنابراین در فتنه 88 سعی داشتند با استفاده از مهره‌ها داخلی خود اتحاد ملت را برهم بزنند و از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

احمدی تصریح کرد: همه ادارات و نهادها به‌ویژه دانشگاه‌ها، دستگاه‌های فرهنگی، حوزه‌های علمیه، پایگاه‌های بسیج، حلقه‌های صالحین باید در مراسم باشکوه حماسه نهم دی که روز شنبه نهم دی از ساعت 8 ونیم تا 11 ونیم در مصلی آیت‌الله اعرافی برگزار خواهد شد شرکت کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.