Skip to Contentنهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد، گرامیداشت هفته کارگر با انجام 4 بازی کار خود را آغاز کرد.

به گزارش میبد خبر، نهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد، با حضور 12 تیم در سه گروه چهار تیمی در محل مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی کارگران این شهرستان آغاز شد.

سیداحمد علائی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد با بیان اینکه برگزاری این مسابقات تاثیر بسزایی در روحیه و نشاط کارگران شهرستان داشته افزود: این دوره از مسابقات در روز دهم اردیبهشت ماه با مشخص شدن قهرمان این دوره از مسابقات پایان می یابد. 

وی افزود: در روز نخست این مسابقات هشت تیم از شرکت های کاشی گلچین، پارسیان سرام، احسان، یاس سرام، کاشی مریم، صدراسرام، کاشی ارچین و درساسرام  به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، تیمهای کاشی گلچین، احسان، صدراسرام و کاشی ارچین به پیروزی رسیدند.

علائی خاطر نشان کرد: روز دوم این مسابقات عصر روز شنبه مورخ 24/1/98 از ساعت 17 با بازی تیمهای کاشی احسان و پارسیان سرام آغاز می شود و به ترتیب تیم های کاشی گلچین و یاس سرام و تیم کاشی مریم و گرانیت آریا با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

نهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد آغاز شد


نهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد آغاز شد

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.