Skip to Content

نتانیاهو؛

نمی‌گذاریم نیروهای قرون وسطایی امنیت اسرائیل را تهدید کنند


نخست وزیر رژیم نامشروع اسرائیل در سخنانی مدعی شد که اجازه نخواهد داد ایران در جبهه‌های نبرد سوریه علیه تل‌آویو اقدامی کند.

به گزارش میبد خبر،  «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسرائیل در سخنانی در اندیشکده بروکینگز گفت، اجازه نخواهیم داد که ایران از سوریه علیه ما جبهه‌ای ایجاد نماید.

به نوشته وبگاه «عروتص شوا» نتانیاهو امروز (یکشنبه) در پیام ویدیویی خطاب به حاضران در مرکز سابان اندیشکده بروکینگز با اشاره با امضا  یادداشت تفاهم جدید ده ساله با آمریکا گفت: «هیچ کس نباید به قدرت ائتلاف ما ضربه وارد کند.»

نخست وزیر رژیم اسرائیل درباره ایران نیز گفت که اجازه نخواهد داد این کشور جبهه جدیدی را از مرزهای سوریه علیه اسرائیل ایجاد کند و این مورد را آشکارا به اطلاع روسیه رسانده است.

وی افزود که سیاست اسرائیل مبنی بر عدم اجازه انتقال سلاح به حزب‌الله لبنان از خاک سوریه تغییری نخواهد کرد.

نتانیاهو با اشاره به نبردهای سوریه با شرکت ایران و داعش متعهد شد: «ما اجازه نخواهیم داد کسی از این نیروهای قرون وسطایی خشن امنیت اسرائیل و مردم آن را تهدید کنند.»

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.