Skip to Content

واکنش یحیی زاده به"یک خانواده محترم"


به گزارش میبد خبر؛ یحیی زاده در گفت و گو با خانه ملت با یادآوری پذیرش اشکالات محتوایی فیلم " یک خانواده محترم" از سوی مسئولان صداوسیما گفت: بر فرض هم که مسئولان عذرخواهی کنند، اما این فیلم در خارج از ایران نمایش داده شده و ذهنیتی را در مخاطبان خارجی درباره کشور ما ایجاد کرده است.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی افزود: عقل سلیم و وجدان سالم تاکید دارد ما در این دنیایی که دستمان از بسیاری ابزارهای فرهنگی، هنری، سینمایی و رسانه ای کوتاه است، به دست خود سوژه به دشمنان انقلاب و نظام ندهیم.   عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه " دشمنان در هر لحظه به شکلهای مختلف و متنوع، ضد ما سوژه پیدا " می کنند، بیان کرد: نمی توان چنین اتفاقاتی را به همین سادگی و به عنوان یک اشتباه از سوی دستگاهی که توقع تخلف از آن نمی رود، تلقی کنیم، زیرا هزینه بیت المال صرف تولید فیلمی شده که سند و مستند سوژه دشمنان شده و ضمن ان به بدترین شکل به فرهنگ ما آسیب رسانده است.   عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: در برابر هجوم فیلمهایی که دشمنان با سیاه نمایی و بزرگنمایی هایی علیه ایران می سازند و با تحریف تاریخ می خواهند کشور، مردم، تمدن، اسلام، پیامبر، قرآن، رهبر، نهضت و انقلاب ما را به گونه ای دیگر جلوه دهند، نباید مسئولان ما کوتاه بیایند. چنین عملکردی جای تاسف شدید دارد.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.