Skip to Content


نماینده تفت و میبد هم به جمع استیضاح کنندگان وزیر راه و شهرسازی پیوست


طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی با امضای ۸۲ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به هیات رییسه مجلس ارسال شد.

به گزارش میبد خبر، در بین امضاءکنندگان این طرح، نام دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی نیز به چشم می‌خورد.

از میان نمایندگان حوزه های انتخابیه استان یزد، تنها نام دهقانی در لیست امضاکنندگان استیضاح قرار دارد و اسامی سایر نمایندگان استان یزد، از قبیل تابش، صباغیان و موسوی در این طرح مشاهده نمی‌شود.

باید منتظر بود و دید که در ادامه این طرح استیضاح چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد اما پیش‌بینی می‌شود نمایندگان حامی دولت و منتخبان لیست امید، رایزنی گسترده‌ای جهت انصراف نمایندگان امضاءکننده این طرح را در دستور کار خود قرار دهند.

گفتنی است حادثه تلخ تصادف شدید دو قطار مسافربری که منجر به تلفات کم‌سابقه‌ای شد و همچنین سوءمدیریتهای گسترده در وزارت راه و شهرسازی در حوزه های مختلف اعم از حمل و نقل جاده ای و ریلی و هچنین مسکن مهر و مسکن اجتماعی باعث خشم افکارعمومی نسبت به عملکرد آخوندی شده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.