Skip to Content

به همت گروه نمایشی آیینه؛


اجرای نمایش طنز «روز شلوغ مطبخ» از 21 فروردین در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان میبد آغاز شده و تا 10 اردیبهشت سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش میبد خبر، نمایش طنز «روز شلوغ مطبخ» کاری است از گروه آیینه، قدیمی ترین گروه تئاتر شهرستان که به همت جمعی از نوجوانان هنرمند گروه و به کارگردانی سید ابوالفضل طبایی  و دستیاری سید روح الله علوی راد و به سرپرستی سید ناصر امامی چند شبی است که در میبد به روی صحنه رفته و با استقبال مردم روبرو شده است.

این نمایش نگاهی طنز آلود و تلخ دارد به یکی از دورانهای تاریخ ایران زمین یعنی دوران قاجار که نقدی هم بر مشکلات امروز داشته که به شیوه تخت حوضی و با موسیقی زنده و بهره گرفتن از ترانه ها، متلها و ادبیات فولکوریک وسنتی ایران عزیز به اجرا در آمده است.

اجرای نمایش طنز «روز شلوغ مطبخ» از 21 فروردین در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان میبد آغاز شده و تا 10 اردیبهشت سال جاری نیز ادامه خواهد داشت و این کار طنز هر شب ساعت 21 به روی صحنه می رود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.