Skip to Contentبسیجیان میبد با ستون کشی و تجمع در مصلای آیت الله اعرافی(ره) در روز رزمایش سپاهیان محمدرسول الله ۲ برای خدمت رسانی به مردم اعلام امادگی کردند.

به گزارش میبد خبر، رزمایش سپاهیان محمدرسول الله ۲ با حضور گروه‌های جهادی، 4 گردان الی بیت‌المقدس و یک هزار بسیجی در سطح شهرستان میبد برگزار شد.

اعزام گروه‌های جهادی جهت خدمت‌رسانی، فراخوانی و تجمع بسیجیان در حوزه‌های مقاومت، پیاده‌روی و رژه خودرویی بسیجیان به سمت مصلا آیت‌الله اعرافی(ره)، سازمان‌دهی و توجیه بسیجیان گردان‌ها و تمرین رژه، دیدار با امام‌جمعه شهرستان و افتتاح پایگاه مصلا، اجرای مراسم در گلزار شهدای فیروزآباد، راهپیمایی شبانه و اجرای گشت‌های محله محور بسیج و حضور در میدان‌ها اصلی شهر از برنامه‌های این رزمایش بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.