Skip to Content

به مناسبت دهه مبارک فجر؛


نمایشگاه کتاب میبد با پانصد عنوان کتاب به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر آغاز به کار کرد.

به گزارش میبدخبر، رئیس صمت میبد گفت: دراین نمایشگاه که از سوی بسیج اصناف برپا شده است، ۵ هزار جلد کتاب در ۵۰۰ عنوان با شعار "اهدای کتاب اهدای دانایی" با ۶۰ درصد تخفیف عرضه شده است.

خلیلی با بیان اینکه این نمایشگاه تا ۲۲ بهمن ماه در کنار بانک ملی شعبه مرکزی شهرستان میبد دایر است، افزود: این کتاب‌ها شامل ادبیات، جغرافیا و تاریخ، دینی، زبان، علوم اجتماعی، حقوق، روانشناسی، کودک و نوجوان و کتب کمک درسی و تخصصی است که علاقه مندان می‌توانند همه روزه ازساعت ۹ بامداد تا ۱۳ و عصر‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۲ و ۳۰ دقیقه از این نمایشگاه بازدید کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.