Skip to Content

به مناسبت گرامی داشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی؛


به مناسبت گرامی داشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی، نمایشگاه کتاب با حضور سرپرست معاون فرمانداری، مسئول دفتر امام‌جمعه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین در شهرستان میبد گشایش یافت.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، در این نمایشگاه که تا دوم آذر در محل خیابان شهید رجایی روبروی بنیاد شهید برپاست؛2 هزار و 400 جلد کتاب با بیش از 10 هزار عنوان در موضوعات کمک‌درسی، عمومی، روانشناسی، تاریخ و ادبیات، مذهبی، نفیس و تخصصی با 20 درصد تخفیف به نمایش گذاشته‌شده است.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه مسئولین هرکدام با انتخاب یک جلد کتاب بر فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی تأکید کردند.

محمدجواد احمدی سرپرست معاونت فرمانداری میبد در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: شهرستان میبد با برخورداری از دوازدهمین کتابخانه بزرگ کشور، ظرفت بالایی در افزایش سرانه مطالعه دارد.

احمدی افزود: وظیفه مسئولین است که نسل نوجوان و جوان و خانواده‌ها را با شیوه‌ها و روش‌های مناسب، از فضای مجازی جدا و به سمت مطالعه ماندگار کتاب آشنا کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند همه‌روزه از ساعت 9 صبح الی 14 و عصرها از ساعت 16 الی 23 از این نمایشگاه بازدید و کتاب‌های موردنیاز خود را با 25 درصد تخفیف تهیه کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.