Skip to Content

با حضور هنرمندان کاریکاتوریست کشوری:

نمایشگاه کاریکاتور با موضوع محیط زیست در میبد برپا میشود


بمناسبت هفته محیط زیست کارگاه زنده رسم کاریکاتور با حضور هنرمندان کاریکاتوریست و موضوع محیط زیست،در کانون شهید رجایی میبد برگزار میشود.

به گزارش میبد خبر، کاریکاتوریست های خانه کاریکاتور اصفهان، روز چهارشنبه بیستم خردادماه مهمان میبد خواهند بود.

رئیس اداره محیط زیست میبد از برپایی نمایشگاه کاریکاتور با حضور هنرمندان چیره دست کاریکاتوریست، و رسم کاریکاتور با موضوع محیط زیست در میبد خبر داد.

کارگر برپایی این نمایشگاه را برای اولین بار در استان دانست و از عموم مردم برای بازدید از این مجموعه دعوت بعمل آورد. وی افزود این نمایشگاه روز چهارشنبه بیستم خردادماه از ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر در کانون شهید رجایی میبد دایر میباشد.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


میبدی
واقعا همینطور است وقتی مسولین محیط زیست برای ما مردم کاری انجام نمی دهند و هر روز شاهد بیشتر شدن کارخانجات و معادن هستیم ودر پی آن شاهد از بین رفتن محیط زیست شهرمان و رواج سرطان در مردممان هستیم همان بهتر که کاریکاتورش را بکشند و به آن بخندند

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است...كارم از گریه گذشته به ان میخندم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۱۸ ۱۹:۴۰

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.