Skip to Content

به مناسبت عید سعید غدیر خم؛


نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی بانوان هنرمند میبدی در فرهنگسرای این شهرستان گشایش یافت.

به گزارش میبد خبر، سید حسین هاشم زاده مسئول نمایشگاه  صنایع دستی میبد گفت: در این نمایشگاه، گوشه ای از توانمندیها، صنایع دستی، تولیدات خانگی و ظرفیت های بانوان هنرمند میبدی به نمایش گذاشته شده است .

وی افزود: این نمایشگاه حاصل کار 10 بانوی هنرمند و توانمند میبدی است که آثار آنها در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.

هاشم زاده هدف از برگزاری این نمایشگاه را  توان افزایی بانوان و ایجاد مکانی برای عرضه و فروش آثار هنری، صنایع دستی و تولیدات خانگی بانوان و همچنین آموزش این تولیدات توسط بانوان به منظور حمایت از هنرمندان و کمک به اقتصاد خانواده اعلام کرد.

وی با بیان اینکه این بانوان هنرمند و کارآمد متاسفانه در شهرستان ما شناخته شده نیستند، افزود: ما نیازمند معرفی این بانوان نخبه به مردم و مسئولان شهرستان میبد بودیم و هستیم.

مسئول برگزاری این نمایشگاه خاطرنشان ساخت: این نمایشگاه تداعی کننده نقش بزرگ بانوان در عرصه اقتصاد مقاومتی است و باید برای بانوان این در عرصه اقتصاد مقاومتی نقش بیشتری قائل شده و بانوان کارآفرین بیشتر و بیشتر مورد حمایت قرار گیرند.

وی آثار این نمایشگاه را تابلو فرش، عروسک بافی، بدلیجات، سرمه دوزی، تزئینات نمدی، داروهای گیاهی، چرم دوزی، نقاشی، ظروف تزئینی سفال و سرامیک وصنایع دستی ساخته شده از زیلو برشمرد.

این نمایشگاه با همت خانه هنر، بسیج هنرمندان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری میبد به مدت 5 روز از تاریخ 15 الی 20 شهریورماه در فرهنگسرای میبد در ساعت 18 الی 22 شب برای بازدید عموم دایر می باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.