Skip to Contentچند غرفه هم در انتهای سالن به بازی های فکری، رایانه ای و اسباب بازی های فکری اختصاص داده شده بود. اما آنچه که این نمایشگاه با آن فاصله زیادی داشت با موضوع آن یعنی کودک و خانواده بود.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: نمایشگاه فرهنگ و اقتصاد شب گذشته در سالن شهدای شهرک شهدا به کار خود پایان داد.

این نمایشگاه که بالغ بر 50 غرفه داشت برخلاف نمایشگاه های پاییز و بهاره از اصناف میبدی یا کسبه داخل شهر بهره برده بود.

غرفه های برخی از گروه های فرهنگی شهرستان، هیئت های ورزشی، شبکه بهداشت و درمان، طب سنتی این نمایشگاه را متمایز تر از نمایشگاهی که در میبد برگزار می شود کرده بود.

چند غرفه هم در انتهای سالن به بازی های فکری، رایانه ای و اسباب بازی های فکری اختصاص داده شده بود. اما آنچه که این نمایشگاه با آن فاصله زیادی داشت با موضوع آن یعنی کودک و خانواده بود.

از مزایای این نمایشگاه فروش کالای مصرفی با تخفیف ویژه و پرداخت اقساطی به همشهریان بود. گرچه کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می شد شاید نیازی به خرید اقساطی آن نباشد. جا داشت غرفه ای هم برای لوازم خانگی، کیف و کفش، لوازم ورزشی و... نیز در این نمایشگاه گنجانده می شد. اما می توان اولین برگزاری این نمایشگاه را از طرف برگزار کنندگان آن قابل قبول دانست.

گفتنی است اختتامیه این نمایشگاه همراه با جشن کودک و خانواده خواهد بود که گروه تلویزیونی عموهای فتیله ای اجرای آن را بر عهده دارند.

 

رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 3.2 stars out of 5.


زارع
سلام و خسته نباشید از شما خواهش میکنم خبر از هیات شاخ شاخ که قدیمی ترین مراسم سوگواری اهل بیت است را تو سایتتون بگذارید همش به ساقه تکیه نکنید ریشه هم بپائیید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۷/۲۵ ۱۰:۵۷

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.