Skip to Content

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی یزد:

نمایشگاه سنگ ساختمانی استان یزد آغاز بکار کرد


معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان از آغاز بکار دومین نمایشگاه سنگ ساختمانی و صنایع وابسته استان یزد خبر داد.

به گزارش میبد خبر، این نمایشگاه همزمان با نهمین نمایشگاه بین‌المللی کاشی و سرامیک در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان آغاز به کار کرد.

وی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه محصولات و توانمدی‌های خود را برای بازدید به نمایش می‌گذارند افزود: 12 واحد فرآوری سنگ ساختمانی و سنگ مصنوعی در دومین نمایشگاه سنگ ساختمانی و صنایع وابسته استان شرکت دارند.

زارع به تشریح اهداف برگزاری این نمایشگاه پرداخت و عنوان کرد: بازاریابی و توسعه بازار محصولات خوشه سنگ استان یزد همچنین معرفی توانمندی‌ها و قابلیت‌های تولیدی واحدهای ذینفع خوشه سنگ به سایر مخاطبان این صنعت از اهداف نمایشگاه است.

وی همچنین از برگزاری تورهای بازدید از صنایع سنگ استان همزمان با برگزاری نمایشگاه خبر داد و اظهار داشت: برگزاری این تورها نیز به منظور تبادل و انتقال تجربیات و توانمندی‌های فعالان این عرصه است که با استان‌های کرمان، تهران و مرکزی همراه خواهد بود.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اضافه کرد: رایزنی تجاری با شرکت‌کنندگان در نمایشگاه نیز اهدافی است که شرکت‌کنندگان در تورهای مذکور دنبال خواهند کرد.

وی با اشاره به محصولات عرضه شده از سوی شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه بیان داشت: انواع سنگ‌های فرآوری شده ساختمانی، صادراتی، عمرانی و تزیینی برای معرفی از سوی واحدهای فرآوری سنگ در این نمایشگاه ارائه شده است.

زارع با اشاره به وضعیت استان معدن‌خیز یزد و نقش معادن در توسعه استان عنوان کرد: از اولویت‌های کاری در زمینه اقتصاد مقاومتی فراهم کردن زمینه سرمایه‌گذاری و رفع موانع تولیدات خوشه سنگ استان است.

وی اظهار داشت: دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی سنگ ساختمانی یزد از امروز تا پنجم آذرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان دایر است.

زارع افزود: بازدید از نمایشگاه از ساعت 15 الی 22 برای عموم امکان پذیر است.

انتهای پیام/

فارس
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.