Skip to Content


نمایشگاه سبک زندگی اسلامی در شبستان امامزاده خدیجه خاتون میبد برگزار شد +تصاویر


همزمان با 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نمایشگاه سبک زندگی اسلامی در شبستان امام زاده خدیجه خاتون شهرستان میبد برگزار گردید که مورد استقبال عموم قرار گرفت.

به گزارش میبد خبر، همزمان با ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نمایشگاه سبک زندگی اسلامی در شبستان امام زاده خدیجه خاتون شهرستان میبد برگزار گردید که مورد استقبال عموم قرار گرفت.

این نمایشگاه که به همت پادگان پهباد نبی اکرم، موسسه سراج، و پایگاه ام السلمه محمودآباد، و با همکاری جمعی از طلاب حوزه علیمه خواهران  برگزار گردید به مدت پنج روز در شبستان امام زاده خدیجه خاتون دائر می باشد .

برج نیوز

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.