Skip to Content

همزمان با آغاز ایام‌ الله دهه مبارک فجر

نمایشگاه دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب در میبد افتتاح شد+ تصاویر


هم‌زمان با آغاز ایام‌الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان در مصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) افتتاح شد.

به گزارش میبدخبر، هم‌زمان با آغاز ایام‌ الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین نمایشگاه دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب در مصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) افتتاح شد.

در این نمایشگاه ادارات شهرستان، در 40 غرفه دستاوردهای خود را در حوزه‌های مربوط به عملکرد شان را به نمایش گذاشته‌اند.

هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد خودباوری در نسل جوان و اماده‌سازی یک کارنامه روشنی از عملکرد نظام جمهوری اسلامی در این چهل سال برای نسل دوم و سوم انقلاب هست.

علاقه‌مندان می‌توانند همه‌ روزه از ساعت 9 صبح تا 12 و عصرها از ساعت 16 الی 21 از این نمایشگاه که تا 22 بهمن‌ماه درمصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) از این نمایشگاه بازدید داشته باشند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.