Skip to Contentنمایشگاه توانمندی های بانوان شهرستان میبد به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور جمعی از از مسئولان این شهرستان در سالن ورزشی شهید شیرودی میبد گشایش یافت.

به گزارش میبد خبر، «شهناز کریمی» مسئول بسیج سازندگی حوزه خدیجه الکبری و مسئول برگزاری این نمایشگاه در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این که بانوان قشر  با انگیزه و توانمند  جامعه هستند، گفت: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی امسال با شعار «من بانوی توانمند» به منظور حمایت از بانوان کارآفرین شهرستان میبد دایر شد.

وی  هدف از برپایی چنین نمایشگاه‌هایی را نشان دادن توانایی بانوان عنوان و بیان کرد: این نمایشگاه نشان می‌دهد که بانوان در حالی که در خانه حضور دارند و حضورشان بنیان خانواده  را حفظ می‌کند، می‌توانند کسب درآمد نیز کنند و در جامعه و به دور از آسیب‌های اجتماعی کار خارج از خانه، شغلی برای خود داشته و همیشه منتظر کار اداری یا دفتری نمانند و از طریق هنرهای دستی و فکری کسب درآمد کنند.

این مسئول اضافه کرد: نمایشگاه توانمندی‌های بانوان میبد در قالب ۳۰ غرفه  شامل عرضه روغن‌های گیاهی، عروسک‌های بافتنی، صنایع تبدیلی و تکمیلی، کیف‌های دست دوز، شمشادهای دستی، کاربافی، نمدبافی، سرویس کامل آشپزخانه، پوشاک، کیک و شیرینی جات خانگی، ترشیجات، عرقیجات، گیاهان دارویی، بدلیجات، کریستال و شمع های تزئینی برپا شده است.

به اذعان کریمی، این نمایشگاه به همت بسیج سازندگی شهرستان میبد و شرکت تعاونی نسیم بهار خاتون از 19 تا 25 بهمن‌ ماه به مدت یک هفته از ساعت ۱۶ تا ۲۱ برای بازدید عموم دایر خواهد بود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.