Skip to Content

به همت دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی خبر میبد؛


به مناسبت دهه مبارک فجر، نمایشگاه فریاد قلم به همت دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی خبر میبد و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین در فرهنگسرای این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر، در این نمایشگاه بیش از 230 اثر دانشجویان دوره کاردانی و کارشناسی رشته‌های گرافیک و عکاسی این دانشکده به نمایش گذاشته‌ شده است.

علی‌محمد گلمحمدی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی خبر میبد بابیان اینکه بیش از 250 اثر دیگر در دانشکده نگهداری می‌شود گفت: دانشجویان این دانشکده در این نمایشگاه از فن‌های مختلف ازجمله وی ترا و اکرولیک و الگوهای اساتید بزرگ بهره برده‌ اند.

گلمحمدی افزود: یکی از درس‌های دانشجویان رو نگاری از مشاهیر است که دانشجویان موظف‌اند فن و فن‌های و هنرهای لازم در این زمینه را فرابگیرند.

وی گفت: برپایی این نمایشگاه می‌تواند انگیزه دانشجویان را برای خلق آثار بزرگ و زیبا هموار کند.

این نمایشگاه تا پنج شنبه هفته آینده در فرهنگسرای میبد دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند همه‌روزه از ساعت 9 صبح تا 12 و عصرها از ساعت 16 تا 22 بازدید کنند.

انتهی پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.