Skip to Contentبه همت جمعی از مراکز پیش دبستانی و مهدهای کودک شهرستان میبد نمایشگاه فجر فاطمی در مصلی آیت الله اعرافی(ره) برپا شده است.

به گزارش میبد خبر، نمایشگاه فجر فاطمی به همت موسسه قرآنی حضرت معصومه(س) و با محوریت دو مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام فاطمیه با حضور جمعی از مسئولین شهرستان میبد در مصلی ایت الله اعرافی گشایش یافت.

در این نمایشگاه آثار و دست سازه های کودکان تعدای از مراکز پیش دبستانی و مهدهای کودک شهرستان، عرضه محصولات فرهنگی و کتاب و محصولات خانگی خانواده های وابسته به این مراکز مهد و پیش دبستانی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

غرفه های با موضوعات انقلاب، دهه فجر، حضرت زهرا (س)، دفاع مقدس و شهدا و غرفه ویژه آثار هنری کودکان در این نمایشگاه برپا شده که کودکان با همکاری مربیان این مراکز با زبان شعر و داستان با این موضوعات آشنا می شوند.

حسین فلاح در آیین گشایش این نمایشگاه ضمن تقدیر از عوامل برپایی این نمایشگاه بیان داشت: اساس تعلیم و تربیت در واقع اول از دامان پاک خانواده آغاز می شود سپس مهد کودک ها اول پایگاه اجتماعی هستند که نقش اصلی در تعلیم و تربیت ایفا می کند.

وی افزود: تربیتی که از دوران کودکی بنیان و اساس آن درست و بر اساس عمل به دین اسلام چیده شده باشد و مسیر درست زندگانی در آن مشخص شده باشد بهترین نوع تربیت است چرا که در چنین فضایی بروز هر گونه خطا و یا عمل ناشایستی که نظم جامعه را بر هم زند، دیده نمی شود.

فرماندار میبد در پایان خاطر نشان ساخت: در اين بازديد شاهد زحمات و تلاشهاي شما عزيزان هستيم و كارهاي زيبايي در اين زمينه انجام شده است و اميدواريم که گام های با ارزشی در جهت تربيت اسلامي و ديني و در جهت رشد فكر و انديشه و خلاقيت كودكان و نوجوانان برداشته شود.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان