Skip to Content

با هدف آموزش مهارتهای زندگی؛

نمایشگاه «خانواده موفق» در شهرستان میبد گشایش یافت+ تصاویر


نمایشگاه «خانواده موفق» به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین در مصلی آیت‌الله اعرافی بر پاشد.

به گزارش میبد خبر، سید محسن فلاح رئیس بهزیستی میبد در مراسم افتتاح نمایشگاه خانواده موفق بیان داشت: در این نمایشگاه 10 موسسه همسو با اداره بهزیستی در 12 غرفه شرکت دارند.

وی با اشاره به اجرای طرح دانشنامه ازدواج برای نخستین بار در شهرستان میبد اظهار داشت: این مؤسسات همسو با بهزیستی در این نمایشگاه، آموزش خانواده و مهارت‌های زندگی و آسیب‌های ازدواج را به خانواده‌ها تبین می‌کنند که امیدواریم مردم به‌ویژه جوانان و خانواده‌ها با شرکت در این نمایشگاه ضمن آشنایی با فعالیت‌های این مؤسسات از نظرات کارشناسی آن‌ها هم بهره ببرند.

فلاح ادامه داد: تاکنون هزار و 250 نفر در طرح دانشنامه ازدواج نسبت به آموزش های لازم برای ازدواج و زندگی درست اقدام کرده اند. 

رئیس بهزیستی میبد با بیان اینکه در این نمایشگاه هر روز سه کارگاه آموزشی رایگان برگزار می شود، افزود: از مردم عزیز می خواهیم که در این نمایشگاه، که به نوعی آشتی مردم با حوزه علوم روانشناختی می باشد، حضور فعال داشته باشند و با رجوع به اهل فن و متخصصین مشکلات خود را عنوان کرده و از اسیب ها پیشگیری کنند.

وی در پایان تصریح داشت: از خیرین بزرگوار نیز درخواست داریم تا حد امکان به این موسسات کمک کنند تا روند پیشگیری از آسیب های اجتماعی را سرعت بخشیده و جلوی بسیاری از معضلات اجتماعی را قبل از وقوع بگیریم.

این نمایشگاه تا 20 بهمن برپاست و علاقه‌مندان همه‌روزه می‌توانند صبح‌ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 16 تا 22 از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

بازگشایی غرفه کتاب و اجرای سرود دانش‌آموزی از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.