Skip to Content

مسئول سوال از رئيس‌جمهور


منادي سپيدان گفت: در پي بيانات رهبر معظم انقلاب، تمامي 77 نماينده متقاضي امضاهاي خود را پس گرفته و طرح سوال از رئيس‌جمهور عملا منتفي شد.

عليرضا منادي سپيدان نماينده مردم تبريز،‌ آذرشهر و اسکو در مجلس بااشاره به فرمايش رهبر معظم انقلاب مبني بر توقف ادامه روند طرح سوال از رئيس جمهور  گفت: تمامي 77 نماينده متقاضي طرح سوال از رئيس‌جمهور براي اثبات پيروي عملي از مقام عظماي ولايت امضاهاي خود را پس گرفتند.   وي در ادامه افزود: با اين اقدام نمايندگان، طرح سوال از رئيس‌جمهور منتفي شده و عملا از دستور کار مجلس خارج شد.   عضو هيئت رئيسه مجلس در ادامه خاطر نشان کرد: از آنجايي که نمايندگان ملت با تمام وجود به ولايت فقيه و رهبر معظم انقلاب اعتقاد و التزام دارند لذا فرمايش اخير ايشان را به عنوان حکم ولايي قلمداد کرده و سوال از رئيس‌جمهور را ملغي قلمداد مي‌کنند.   وي افزود: نمايندگان با استناد به پيش‌بيني دقيق رهبر معظم انقلاب مبني بر اينکه ادمه اين راه شاد کردن دشمنان است، گفت: از اين جهت نمايندگان بيانات ايشان را سرلوحه کار قرار داده و با تمام وجود طرح سوال از رئيس‌جمهور را منتفي دانستند.   نماينده تبريز،‌آذرشهر واسکو در خانه ملت با بيان اينکه اين اقدام مجلس لبيک عملي به بيانات رهبري است، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب به عنوان قدرتمندترين رهبر جهان اسلام باعث اقتدار نظام جمهوري اسلامي ايران شده است و قطعا اگر سخني را مطزح مي‌كنند با درايت و شناخت کافي از اوضاع موجود است.   گفتني است رهبر معظم انقلاب در جمع بسيجيان با اشاره به طرح سوال از رئيس‌جمهور فرمودند: طرح سوال از رئیس‌جمهور تا اینجا كار مثبتی بود، هم نشان‌دهنده احساس مسئولیت مجلس و هم آمادگی مسئولان دولتی برای پاسخگویی است،اما ادامه این كار آن چیزی است كه دشمن میخواهد، از نمایندگان محترم تقاضا می‌كنیم از اینجا به بعد ادامه ندهند. منبع:باشگاه خبرنگاران    رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.