Skip to Content


نمايشگاه كتاب با بيش از 6 هزار جلد در میبد برپا شد


باهدف ترویج فرهنگ مطالعه نمایشگاه کتاب در فرهنگسرای پارک فلسطین شهرستان میبد گشایش یافت.

به گزارش  میبدخبر، «علیرضا ابوالحسنی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اشاره به پایین بودن سرانه مطالعه در کشور گفت: شهرستان میبد با داشتن بزرگ‌ترین کتابخانه جنوب شرقی کشور و برخورداری از منابع مرجع و به‌روز باید جایگاه خود را در مطالعه و کتاب‌خوانی افزایش دهد.

ابوالحسنی افزود: البته درخشش دانش آموزان شهرستان میبد در کنکور سراسری طی سال‌های متوالی نشان از توجه به مسئله دانش و کتاب‌های درسی است و باید این فرهنگ را در کتاب‌های غیردرسی و مطالعه دیگر بخش‌ها هم تقویت کرد.

هادی زارع رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد گفت: در این نمایشگاه 6 هزار جلد کتاب در قالب یک هزار عنوان در موضوعات علمی، تاریخی، ادبیات و شعر، روانشناسی، رمان، کودک و نوجوان و دینی و مذهبی با 10 تا 40 درصد تخفیف عرضه‌شده است.

زارع افزود: این نمایشگاه از امروز تا دهم آبان همه‌روزه به مدت یک هفته از ساعت 9 صبح تا 20 شب دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند کتاب موردنیاز خود را از این نمایشگاه تهیه کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.