Skip to Content

به مناسبت هفته وحدت

نماز وحدت بخش بین برادران شیعه و سنی در میهمان شهر میبد اقامه شد+ تصاویر


عصر امروز نماز وحدت بخش عصر با حضور مسئولین شهرستان در مسجد النبی میهمان شهر اقامه شد.

به گزارش میبد خبر، این مراسم به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت با حضور مسئولین شهرستان میبد و برادران اهل تسنن در مسجد النبی مهمانشهربرگزار شد.
 
حجت الاسلام فیاضی از مدرسان افغانستانی حوزه علمیه میبد با اشاره به در پیش بودن هفته وحدت، یکی از مسائل مهم دنیای اسلام را وحدت مسلمانان دانست و افزود: پیامبر گرامی اسلام و ائمه اطهار رمز موفقیت را در اتحاد و یکپارچگی مسلمانان می دانند. 
 
حجت الاسلام فیاضی بابیان اینکه عامل تفرقه در جهان امروز دشمنان قسم خورده دین هستند گفتند: آنان به خاطر منافع خود می‌خواهند مسلمانان را با هم درگیر کنند و جلوی بیداری اسلامی را بگیرند.
 
وی اظهار داشت: در این شهرستان برادران شیعه و اهل سنت در کنار هم با تفاهم و وحدت زندگی می کنند و همه ساله از هفته وحدت در نزدیک کردن قلوب خود با یکدیگر نهایت استفاده را می برند.
 
در ادامه نماز عصر به جماعت برگزار شد.
 
پس از پایان نماز مولوی افغانستانی های نیز برای حضار از اهمیت وحدت در قرآن کریم سخنرانی کرد.
 
حجت الاسلام زارعی نماینده ولی فقیه درسپاه ناحیه میبد نیز مطالبی را در مورد وحدت میان بردران شیعه و سنی بیان نمود.
 
در پایان مراسم دیدار صمیمانه ای بین مسئولین شهرستان و برادران اهل تسنن صورت گرفت.
انتهای پیام/احرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.