Skip to Content

فرماندارمیبد:


فرماندارمیبد به نقش بی‌بدیل نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: امروزه شاهد آسیب‌های اجتماعی در جامعه اسلامی هستیم که با گسترش فرهنگ نمازخوانی و نهادینه کردن اقامه نماز می‌توان تا حد زیادی مسائل، معضلات و مشکلات را حل کرد.

به گزارش میبدخبر، "حسین فلاح" فرماندارمیبد در جلسه شورای فرهنگی فرمانداری که با حضور " احمدعلی دشتی پور" مشاور استاندار یزد در امور ایثارگران برگزار شد، ضمن خیرمقدم به اعضای محترم بر اهمیت نماز و تأثیر آن بر توانمندی انسانی تأکید و خواستار اقامه مطلوب آن توسط کارکنان فرمانداری شد.

فلاح با توصیه به خود و همکاران برای اقامه نماز در وقت فضیلت آن ونیز حضور در صفوف جماعت، رعایت ملزومات این مهم در تسهیل مقدمات و تنظیم زمان جلسات و کارهای محوله جهت فراهم آوردن امکان حضور خود و همکاران در نماز جماعت را با لحاظ جلب رضایت حداکثری مراجعین محترم خواستار شد.

 در این نشست پس از بحث و تبادل‌نظر مصوب شد تا جلسات شورای فرهنگی مطابق با دستورالعمل ارسالی از وزارت کشور تشکیل گردد و کلیه برنامه‌های مربوط به حوزه‌های ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در جلسات شورای فرهنگی تصمیم‌گیری شود.

ارسال فرم تکمیل‌شده اعضای شورای یاوران امربه‌معروف و نهی از منکر به استانداری، تشکیل شورای فرهنگی حتی‌الامکان هر دو ماه یک‌بار با حضور اعضا و ابلاغ حکم اعضای جدید شورای فرهنگی با عنایت به تغییر و تحولات اخیر در (نیروی انسانی) فرمانداری از دیگر مصوبات جلسه بود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.