Skip to Content

شهردار میبد عنوان کرد؛

نقص فنی علت توقف خط واحد ندوشن‌


شهردار میبد گفت: مشکل خط واحد ندوشن‌میبد با جایگزین کردن یک اتوبوس به صورت موقت، حل خواهد شد.

به گزارش میبد خبر، محمود اسدزاده در مورد متوقف شدن خط واحد ندوشن میبد اظهار داشت: متاسفانه خط واحد این مسیر دچار نقص فنی شده و به علت نیاز به تعمیرات اساسی مدتی غیر فعال خواهد بود و قرار بر این است یک اتوبوس شهرداری به صورت موقت و تا تعمیر ماشین اصلی، جایگزین آن باشد.

وی افزود: اتوبوس شهرداری میبد که قرار است جایگزین شود نیاز به باطری دارد و همین امروز ان شاءالله موضوع خرید باطری و راه اندازی مجدد خط واحد در این مسیر پیگیری خواهد شد.

لازم به ذکر است که توقف سرویس دهی خط واحد ندوشن‌میبد در روزهای اخیر موجب بروز مشکلاتی برای مردم شده که در تماس با میبدما خواستار انتقال این مشکل به مسئولین شده بودند.

انتهای پیام/

میبدما
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.