Skip to Content

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:


نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی معتقد است تا زمانی که جلوی افراطی‌گری گرفته نشود زمینه ظهور و بروز گروه‌های تروریستی جدید وجود دارد.

به گزارش میبد خبر به نقل از خبرگزاری خانه ملت، کمال دهقانی فیروزآبادی با اشاره به آزادسازی البوکمال به عنوان آخرین شهری که در تصرف داعش بود، گفت: امروز سوریه به طور کامل از لوث داعش پاک شد در حالی که دولت اسلامی عراق و شام قصد داشت حکومت جدیدی را بر پایه تکفیری و وهابی ایجاد کند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در عمل داعش با کمک قانونی ایران که به درخواست دولت های سوریه و عراق بود، رو به اضمحلال رفت و نابود شد.
 
وی در ادامه با هشدار این مطلب که علیرغم از بین رفتن نیروی نظامی داعش، تفکر تکفیری هنوز پابرجا است، عنوان کرد: طالبان در افغانستان، سپاه صحابه در پاکستان، القاعده در سایر کشورها و عملیات تروریستی که در گذشته در آمریکا صورت گرفت همه و همه به پشتوانه فکری و مالی عربستان بوده و در اساس با هم تفاوتی ندارند.
 
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه تا زمانی که جلوی افراطی گری گرفته نشود نمی توان گفت تفکر تروریستی افراط گرایان از بین رفته است، خاطرنشان کرد: ممکن است گروه های تروریستی در آینده اسم دیگری پیدا کند و بار دیگر باعث ایجاد مزاحمت برای کشورهای منطقه به بهانه های واهی شوند چرا که در نهایت اساس و ریشه همه گروه های تروریستی و خاستگاه آن وهابیت بوده و از عربستان سعودی نشأت می گیرد.
 
به گزارش خانه ملت، نیروهای ارتش سوریه و همپیمانان آنها در محور مقاومت پس از نبرد سخت و تمام‌عیار با تروریست‌های داعشی شهر البوکمال را به‌طور کامل از لوث آنها پاکسازی کردند؛ از این رو آخرین دژ داعشی ها در سوریه نیز از بین رفت.
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.