Skip to Contentبا حضور دکتر محمود نوری شادکام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و هیئت همراه ، فرماندار میبد و مسئولین شهرستان نقاهتگاه صالحین ویژه بیماران حاد تنفسی در شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش میبدخبر، با حضور دکتر محمود نوری شادکام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و هیئت همراه ، فرماندار میبد و مسئولین شهرستان نقاهتگاه صالحین ویژه بیماران حاد تنفسی در شهرستان میبد افتتاح شد.

حسین فلاح فرماندار گزارش کاملی از روند آماده سازی و تجهیز این مرکز ارائه نمود و از کلیه مسئولین شهرستان که با بسیج امکانات این مرکز را آماده نمودند قدردانی کرد.

دکتر نوری شادکام نیز نقاهتگاه آماده شده در شهرستان میبد را هم از نظر مکان انتخاب شده و هم از نظر تجهیزات یک مرکز بسیار خوب در سطح استان ارزیابی و گفت از این مرکز می توان در صورت لزوم و افزایش بار مراجعان به بیمارستان و کمبود تخت حتی بعنوان مرکز درمانی بهره گرفت.

گفتنی است: هم اکنون کار ادامه درمان بیمارانی که بهبودی نسبی یافته اند در این نقاهتگاه انجام می شود.

انتهای پیام/

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.