Skip to Contentنفرات برتر مسابقه دوصحرانوردی دانش آموزی در مقطع متوسطه شهرستان میبد برای حضور در مرحله استانی مشخص شدند.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقات دو صحرانوردی در مقاطع متوسطه اول و دوم دانش آموزان پسر شهرستان میبد برگزار شد که در این مسابقات ۱۰۰ دونده از 25 آموزشگاه شرکت کردند.
 
مسافت مسابقه برای ورزشکاران متوسطه دوم 5 هزار و 500 متر و برای ورزشکاران متوسطه اول 3 هزار و 500 متر در نظر گرفته شده بود که در پایان در بخش تیمی متوسطه دوم ورزشکاران دبیرستان های باقرالعلوم، شیخ محمد صالحی و شهید رحیمی فر و در بخش تیمی متوسطه اول ورزشکاران دبیرستانهای دبیرستان شاهد باهنر، شهید کارگر و مهدی موعود (عج) مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
 
در بخش انفرادی متوسطه دوم معین اسلامی از دبیرستان ولی عصر، سید شهاب الدین بنی فاطمی از دبیرستان باقرالعلوم، مجتبی دهقانی از دبیرستان باقرالعلوم و سجاد کارگر از دبیرستان شیخ محمد صالحی توانستند عناوین اول تا چهارم این مسابقه را از آن خود کنند.
 
در بخش انفرادی متوسطه اول نیز حسن خلفایی از دبیرستان شاهد باهنر، احمد دهقانی از دبیرستان شهید کارگر،  سجاد خلفایی از دبیرستان شاهد باهنر و محمد ابراهیم غنی پور از دبیرستان شاهد باهنر به رتبه اول تا چهارم مسابقه دو صحرانوردی دست یافتند.
 
نفرات برتر مسابقه دوصحرانوردی دانش آموزی در مقطع متوسطه این شهرستان مجوز شرکت در مرحله استانی که آبان ماه سال جاری در میبد برگزار خواهد شد را کسب کردند. 
 
این مسابقات با هدف استعدادیابی دانش آموزان برگزار شده تا با شناسایی دانش آموزان مستعد در رشته‌های دو میدانی، و اعزام آنها به مسابقات استانی و فرا استانی، جایگاه شهرستان در این رشته ورزشی ارتقا یابد.
 
انتهای پیام/اد
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.