Skip to Content

با برگزاری رقابت‌های انتخابی بسیج؛

نفرات برتر مسابقات کشتی بسیج «جام شهید ذوالفقاری» میبد معرفی شدند+ تصاویر


مسابقات کشتی آزاد نونهالان و نوجوانان بسیج «جام شهید محمد حسین ذوالفقاری» با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت شهید شاخص دانش آموزی شهید محمد حسین ذوالفقاری مسابقات کشتی آزاد نونهالان و نوجوانان بسیج «جام شهید ذوالفقاری» باشرکت 42 کشتی گیر  در سالن 9 دی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میبد با همکاری تربیت بدنی بسیج، هیئت کشتی و اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
دراین رقابتها، کشتی گیران نونهال و نوجوان میبد به مدت یک روز در اوزان 26، 30، 32، 38، 42، 46، 50، 55، 60 و 65 کیلوگرم با یکدیگر رقابت کردند.
بنابراین گزارش در این رقابت ها در وزن 26، 30، 32، 38، 42، 46، 50، 55، 60 و 65 کیلوگرم به ترتیب مهدی دهقانی، محمد مرتضایی، سعید رضا کارگر، محمد حسین سلمانی، مجتبی شعبانی، محمد حسین یاوری، محمد جواد زارعشاهی، علیرضا آرامش، محمد صالح حفیظی و عباس کارگر جایگاه برتر اوزان خود شدند.

گفتنی است نفرات برتر این مسابقات به مسابقات استانی اعزام می شوند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.