نفرات برتر مسابقات تیراندازی با کمان شهرستان میبد تجلیل شدند+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

به مناسبت هفته بسیج؛


به مناسبت هفته بسیج در مراسمی با حضور نماینده مردم میبد و تفت در مجلس، مسوول تربیت بدنی سپاه الغدیر یزد از نفرات برتر مسابقات تیراندازی با کمان شهرستان میبد تجلیل شد.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت هفته بسیج در مراسمی با حضور نماینده مردم میبد و تفت در مجلس، مسوول تربیت بدنی سپاه الغدیر یزد، فرماندار، فرمانده سپاه و رئیس اداره ورزش و جوانان از نفرات برتر مسابقات تیراندازی با کمان پایگاه استعدادیابی تیراندازی با کمان بسیج میبد تجلیل شد.

دکتر کمال دهقانی در جمع ورزشکاران ضمن گرامیداشت هفته بسیج بیان داشت: توسعه ورزش یکی از راهکارهای افزایش نشاط، سلامتی و پویایی جامعه است که برای تأمین منابع مالی آن نیاز است از ظرفیت خیرین وبخش خصوصی استفاده شود.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تامین سلامتی و نشاط جامعه در گرو گسترش ورزش در بین آحاد مردم و جوانان است خاطرنشان کرد: اعتقاد داریم هر چه هزینه در امر ورزش افزایش یابد قطعا هزینه های درمان و بسیاری از مسائل و ناهنجاری های اجتماعی کاهش می یابد.

وی اذعان داشت: قدم گذاشتن در عرصه ورزش همراه با پشتکار و اعتماد به نفس شروع ورزش قهرمانی و کسب افتخارات ملی است.  قهرمانان ورزش، سفیران ورزشی در میان مردم هستند و باید در نهادینه کردن ورزش در بین مردم تلاش کنند.

دکتر دهقانی در پایان اظهار داشت: منش پهلوانی و روحیه بسیجی می‌ تواند ورزشکاران را به بالاترین جایگاه‌های جهانی برساند. انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق و مستمر و همکاری جامعه ورزشی و بسیج موجبات رشد و توسعه ورزش در بین جوانان و نوجوانان را فراهم کرد.

در پایان این مراسم از نفرات برتر مسابقات تیراندازی با کمان کشوری بسیج در مشهد مقدس، فاطمه زارعی (سعید) و فاطمه خلیلی نفرات اول و دوم رشته کامپوند و حسین زارعی، فاطمه زارعی (محمود) نفرات دوم و فاطمه زارعی (مهدی) نفر سوم رشته ریکرو تجلیل شد. همچنین از فاطمه زارعشاهی نفر سوم مسابقات تنیس روی میز کشوری بسیج نیز تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.