Skip to Content

فرمانده نیروی انتظامی میبد خبر داد:

نصب ده دوربین پیشرفته در میادین و محورهای مواصلاتی میبد


سرهنگ محمدی فرمانده نیروی انتضامی میبد در جلسه پرسش و پاسخ مسئولین و مردم، از نصب و راه اندازی ده دوربین پیشرفته برای امنیت بیشتر در میادین و ورودی و خروجی های شهر خبر داد.

به گزارش میبد خبر، در پی شکایت یکی از شهروندان در رابطه با کمبود دوربین های کنترلی در سطح شهر، فرمانده نیروی انتظامی از نصب ده دوربین پیشرفته با همکاری شهرداری در میادین و نقاط حساس شهر در سال جاری خبر داد.

در این رابطه شهردار میبد هزینه نصب هر دوربین را حدود 90 میلیون برآورد کرد و علت کمبود دوربین در شهر را هزینه بالای آنها دانست.

لازم به ذکر است جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولین شب گذشته 29 فروردین با حضور اکثر مسئولین در امامزاده میر شمس الحق برگزار شد.
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 3.6666666666666665 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.