Skip to Content

صبح امروز صورت گرفت؛

نشست نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با فرماندهان سپاه در میبد+ تصاویر


نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج، گردان امام حسین(ع) و پادگان نبی اکرم(ص) در محل سپاه میبد دیدار کرد.

به گزارش میبد خبر، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج، گردان امام حسین(ع) و پادگان نبی اکرم(ص) در محل سپاه میبد دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار مصطفی بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد به تشریح برنامه های گذشته و پیش روی سپاه و بسیج در شهرستان میبد پرداخت و درباره پروژه های فرهنگی و عمرانی سال جدید توضیحاتی بیان داشت.

در ادامه این نشست کمال دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و شهدای میبد در رابطه با پیگیری پروژ های مهم عمرانی سپاه میبد یعنی تکمیل استخر بسیج و مجموعه درمانی سپاه در مرکز شهر و احداث باند فرودگاه پهپاد پادگان نبی اکرم (ص) و دعوت از فرماندهان کشوری سپاه برای حضور در میبد قول مساعد داد.

در پایان این دیدار از نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و مسئول دفتر وی در میبد تقدیر شد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.