Skip to Contentبسیجیان پایگاه بسیج علمی قمر بنی هاشم (ع) با فرمانده سپاه ناحیه میبد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش میبد خبر، بسیجیان گروه تئاتر عادیات و واحد هوافضای پایگاه بسیج علمی قمر بنی هاشم در نشستی صمیمانه با فرمانده سپاه میبد دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار جواد غلامزاده فرمانده این پایگاه در مورد گروه تئاتر عادیات بیان داشت: گروه تئاتر عادیات با بیش از ۱۵کار تولیدی فاخردر این مدت  توانسته است در عرصه های تئاتر عروسکی، تئاتر روی صحنه، روایتگری، چالش مانکن و موارد دیگر آن هم در قالب های طنز و جدی در مناسبت های گوناگون به عنوان یک گروه در سطح استانی خود را معرفی کند. وآخرین اثر آن هم هنرنمایی در کنگره ملی شهید ذوالفقاری در استان بود که از چند شبکه سیما هم کارشان به صورت زنده پخش شد.

وی افزود: در نوروز امسال هم این گروه یک اثر شاد را به نمایش خواهد گذاشت.

غلامزاده درباره واحد هوا فضای این پایگاه اظهار داشت: واحد هوا فضای پایگاه بسیج علمی قمربنی هاشم(ع) هم گروهی است که با حضور نخبگان دانش آموز بسیجی بیش از یک سال به فعالیت خود ادامه می دهد  و با حضور در مسابقات ملی، استانی و شهرستانی توانسته است افتخارات خوبی را کسب کند. مسابقات ملی امیر کبیر و مسابقات ناد کاپ دانشگاه صنعتی شریف و مسابقات چالش گرانش دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان میبد وحضور در نمایشگاههای تخصصی شهرستان واستان وتوانایی تولید پرنده های عمود پرواز وهاورکرافت(هواناو) گوشه ای از فعالیت های این واحد پویا ودانش بنیان هست.

مصطفی بهشتی فرمانده سپاه میبد نیز در این دیدار عنوان داشت: گروه فرهنگی و هنری عادیات با درخشش خود در کنگره ملی شهید ذوالفقاری این شهید بزرگوار میبدی را در سطح ملی معرفی کرد و توقع این است که در سایه  حمایت هایی که از این گروه خواهیم داشت شاهد تولیدات بیشتر و فاخرتر از این گروه باشیم.

وی در ادامه بیان داشت: در زمینه هوا فضا هم بنده خود تجربه خلبانی را داشته ام و لذت پرواز را به خوبی لمس می کنم و ان شاالله این واحد با جهاد و روحیه بالا وهمچنین با بهره گیری از نخبگان دانش آموزی کل شهرستان بتواند موفقیت های بیش از پیش را کسب کند.

سید مصطفی آقایی جانشین فرماندهی سپاه میبد در پایان این دیدار ابراز داشت: تبلور توجه عملی به تحصیل، تهذیب و ورزش را  می توان در پایگاه بسیج علمی قمربنی هاشم(ع) دید و تشکر داریم از دو واحد پر تلاش ومجموعه هایی که در حمایت از این دو بخش تلاش می کنند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.