Skip to Content

با حضور مدیران استان و شهرستان برگزار شد؛


با حضور آیت الله اعرافی و جمعی از مسئولین استان و شهرستان جلسه شورای اداری شهرستان میبد در مصلای آیت الله اعرافی(ره) برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، جلسه شورای اداری شهرستان میبد در سال جاری با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه میبد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، فرماندارمیبد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی، بخشداران و جمعی از مسئولین استان و شهرستان جلسه شورای اداری میبد در مصلای بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) برگزار شد.

در این جلسه حاضرین پس از استماع صحبت‌های فرماندار، رییس شورای شهر، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه محترم شهرستان و اقامه نماز جماعت، افطار را میهمان مصلای شهرستان میبد بودند.
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.