Skip to Content

به مناسبت هفته ناجا:

نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد به روایت تصویر


شب گذشته نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد با اصحاب رسانه در ستاد فرماندهی ناجای میبد برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"،سرهنگ موسوی در نشست خبری با اصحاب رسانه گزارش عملکرد یکساله نیروی انتظامی میبد را تشریح نمود:

وی تعداد پرونده های اقتصادی ایجاد شده در پلیس آگاهی میبد را ۱۸۸ مورد اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: در این باره ۶۰ جاعل و کلاهبردار دستگیر شده اند.

فرمانده نیروی انتظامی میبد از کاهش ۲۵ درصدی تصادفات جرحی و افزایش ۹ درصدی تصادفات فوتی خبر داد و افزود: ما در یکسال گذشته ۱۲ تصادف فوتی درون شهری داشته ام که به دلیل سرعت بالا و عدم استفاده از کلاه ایمنی بوده و از شهروندان میخواهیم توصیه های پلیس در این باره را جدی بگیرند.

وی گفت: در یکسال گذشته ۲۵۷۰ دستگاه موتورسیکلت و ۲۵۵ دستگاه خودرو توقیف شده که با گواهینامه دار شدن صاحبان آنها و یا شرکت آنان در برخی کلاسهای آموزشی برخی از این موتورسیکلتها آزاد شده است.

سرهنگ موسوی با اشاره به اینکه شبکه مانیتورینگ پلیس مدام در حال کنترل ترددهاست، افزود: ما تعداد ۱۵ دوربین در سطح شهرستان داریم که ۱۰ تا را نصب کرده ایم.

وی درباره مبالغ جریمه ها گفت: طبق قانونی که سال گذشته ابلاغ شد ۶۰ درصد مبلغ جریمه ها به شهرداری و اداره راه و شهرسازی تخصیص می یابد و ۲۰ درصد به صندوق دیات کشور و ۲۰ درصد باقیمانده به راهور ناجا جهت انجام اقدامات لازم در راستای گسترش فرهنگ ترافیکی.

فرمانده نیروی انتظامی میبد تعداد پرونده های تشکیل شده یکسال گذشته در پلیس میبد را ۷۲۲۱ مورد اعلام کرد و گفت: در این مدت ۶۲۱۱۲ تماس با ۱۱۰ برقرار شده که ۵۲۵۰ مورد از آنها منجر به عملیات شده است.

در پایان این مراسم از خبرنگاران فعال در پوشش فعالیتهای پلیس تجلیل به عمل آمد و در ادامه خبرنگاران از سالن تیراندازی پلیس میبد که به زودی افتتاح خواهد شد بازدید به عمل آوردند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.