Skip to Content

به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی؛

نشست اسلام هراسی در دانشکده علوم و معارف قرآن کریم میبد برگزار شد +تصاویر


نشست اسلام هراسی با حضور خاویر سریا(عبدالله) مسلمان آرژانتینی در تالارشهید مطهری دانشکده علوم و معارف قران کریم میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، صبح امروز نشست اسلام هراسی با حضور دکتر محسن صحرایی از جامعة المصطفی العالمیه و مبلغ خارج از کشور در آرژانتین و همچنین خاویر سریا(عبدالله) مسلمان آرژانتینی در تالارشهید مطهری دانشکده علوم و معارف قران کریم میبد برگزار شد.

این مراسم که درآن جمعی از مسؤلان شهرستان میبد و دانشکده علوم قرآنی میبد  و همچنین دانشجویان حضور داشتند با قرائت قرآن توسط قاری محترم آقای احمدی  آغاز شد.
 
در ابتدای مراسم سید مصطفی موسوی ریاست دانشکد ه علوم قرآنی میبد ضمن عرض خیر مقدم خدمت مدعوین به بازگو کردن وقایع 13آبان پرداخت و اسلام هراسی رایکی از مشکلات پیش روی امروز جهان دانست.
 
در ادامه  دکتر محسن صحرایی کارشناس ارشد فلسفه اسلامی به صحبت هایی پیرامون اسلام هراسی و حساسیت غرب به این موضوع پرداخت. 
 
از دیگر سخنرانان این مراسم خاویر سریا (عبدالله) مسلمان آرژانتینی و تحلیل گر مسائل آرژانتین بود که اسلام هراسی را در کشور ارژانتین مورد بررسی قرار داد. 
 
این نشست با قرائت چند آیه از کلام الله مجید توسط خاویر سریا و پرسش دانشجویان و پاسخ به آن توسط سخنرانان پایان یافت.
انتهای پیام/احرای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 2.5 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.