Skip to Content

با شرکت در دوره آموزش مجازی؛

نرم افزار تلفن همراه را در کمتر از 2 ماه تولید کنید


دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه (اندروید) شهیدآوینی به صورت مجازی و رایگان در سراسر کشور با ثبت نام تا 15 اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود.

میبد خبر، دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه (اندروید) شهیدآوینی به صورت مجازی و رایگان در سراسر کشور با ثبت نام تا 15 اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود.

به گزارش قرارگاه فضای مجازی بسیج دراین دوره که مشترک ازسوی سازمان بسیج مستضعفین وسازمان فضای مجازی سراج برگزارمیشود،دانش پذیران باآموزش نرم افزاربیسیکفور،درحوزه تولید نرمافزارهای مختلف درحوزه اندروید آشنا خواهند شد.

مزیت های این روش سادگی در یادگیری، سرعت در برنامه نویسی، سرعت اجرای برنامه و نهایتا چند بستر (PlatForm) بودن آن می باشد.

این دوره پروژه محور طراحی شده است وانتظارمی رود اساس برنامه دوره،کاربران درپایان دوره یک نرم افزار اندرویدی تحویل دهند.

آشنایی اولیه با برنامه نویسی (جاوا و یا سایر زبانهای برنامه نویسی)،حداقل سن 17 سالوحداکثر 27 سال،علاقهمندی وپایبندی زمانی به آموزش،دراختیارداشتن یک دستگاه موبایل اندروید یورایانهبرایبرنامه نویسی ودسترسیبهاینترنتازجملهشرایطشرکتکنندگاندراین دوره می باشد.

مهلت ثبت نام دراین دوره تا 20 اردیبهشت 96 بودهواختتامیهدورهدرمردادماه 1396 مصادف بادههکرامتهمراهباتجلیل از اپلیکیشن های برتر این دوره آموزش یبرگزار خواهد شد.

یکی از برنامه های فاخر نوشته شده با بیسیک فور اندروید تقویم اذان گوی شمیم  با بیش از یک میلیون نصب است.

برای شروع دوره، بعد از ثبت نام اولیه افراد در پایگاه amoozeshnet.ir نام کاربری و رمز عبور آزمایشی (Demo) در اختیار کاربران قرار میگیرد تا با سامانه آموزش مجازی (lms) آشنایی لازم را کسب نمایند.

نام کاربری و رمز عبور برای کاربران پس از تأیید توسط مسئولین استانی دوره از طریق شماره ای که در فرم ثبت نام اعلام کرده اند اطلاع رسانی خواهد شد.

بعد از ورود به سامانه آموزشی کاربران دوره می توانند با مشاهده فیلم های آموزشی دوره را شروع کرده و قدم به قدم در آموزش پیشرفت نمایند.

کاربران می توانند سؤالات احتمالی خود را در قسمت سؤالات متداول دوره آموزشی جستجو و در صورت عدم رسیدن به پاسخ، سؤال خود را در سامانه ثبت نموده و پاسخ را در در کمتر از یک روز دریافت نمایند.

پس از پایان زمان دوره آموزشی کاربران دوره باید در زمان تعیین شده اپلیکیشنخود را به همراه لینک انتشار آن در فروشگاه‌های اندروید در صفحه ای که اعلام خواهد شد ثبت و منتظر نتیجه ارزیابی هیئت داوران جشنواره باشند.

اختتامیه دوره در مرداد ماه 1396 مصادف با دهه کرامت همراه با تجلیل از اپلیکیشن های برتر این دوره آموزشی برگزار خواهد شد.

با توجه به پروژه محور بودن دوره و تعهد هرکدام از دانش پذیران برای تحویل یک نرم افزار (شامل گالری تصویر، متن، صوت، فیلم و ابزارهای لازم)، نرم افزار ها برای ورود به جشنواره مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و به برترین نرم افزارها در اختتامیه کشوری، در دو سطح ملی و استانی جوایز نفیسی اهداخواهدشد.

موضوعات تولید نرم افزار شامل معارف اسلام و انقلاب (قرآن، اهلبیت، جهاد، شهادت)، گسترش فضائل اخلاقی،  تقویت نهاد خانواده، اقتصاد مقاومتی (تولید، اشتغال؛ اصلاح الگوی مصرف، قناعت و ...) است.

برای ثبت نام و یا کسب اطلاعاتب یشتربه پایگاه اطلاع رسانی مرکزآموزش سازمان فضای مجازی سراج به نشانیwww.amoozeshnet.irمراجعه کنید.

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.