Skip to Content

فرمانده سپاه میبد خبر داد:

ندوشن میبد میزبان شهدای گمنام خواهد بود


سرهنگ امیر فلاح از میزبانی این شهرستان از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش "میبدخبر"، سرهنگ امیرفلاح صبح امروز در جلسه آمادگی میزبانی از شهدای گمنام که در ندوشن برگزار شد، با بیان اینکه روز جمعه هفته آینده -هشتم مردادماه- همزمان با شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد میزبان شهدای گمنام خواهد بود، اظهار داشت: در حال برنامه‌ریزی برای میزبانی این شهدای والامقام دوران هشت سال دفاع مقدس در ندوشن هستیم تا بتوانیم از این شهدا خوب استقبال کنیم.

فرمانده سپاه میبد با اشاره به اینکه پیکر مطهر این لاله‌های گمنام با حضور پرشور خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان و مردم قدرشناس در روز شهادت حضرت امام صادق(ع) تشییع می‌شود، ادامه داد: شهدا تاج سر ما هستند و توفیق بزرگی نصیب ما شده که میزبان شهدای گمنام می‌شویم.

به گفته سرهنگ فلاح، مردم و مسئولان شهرستان برای استقبال از این شهدای بی‌نام و نشان، در حال تدارک برنامه‌های مختلفی هستند که پس از قطعی شدن به اطلاع عموم ملت بزرگ ایران، مردم ولایتمدار میبد و اهالی شهیدپرور ندوشن خواهد رسید.
وی اظهار امیدواری کرد که مردم شریف ندوشن و دیگر شهرهای همجوار با حضور در تشییع شهدای گمنام، بار دیگر با آرمان‌های بلند آنان تجدیدمیثاق می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: برای این مراسم، برنامه هایی همچون معراج شهدا و شبی با شهدا در مسجد الغدیر ندوشن تدارک دیده شده است و در روز شنبه دهم تیرماه مصادف با شهادت امام صادق(ع) پیکر مطهر آنان تشییع خواهد شد.

وی در پایان بیان داشت: جزییات قطعی این مراسم روز آینده طی جلسه ای با اصحاب رسانه اعلام خواهد شد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.